Запрошуємо працівників обласних відділів освіти і науки на Healthy Camp у Карпатах

CSR-Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”  спільно з Mondelēz International Foundation в рамках програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” оголошують набір учасників  на 5-денний Healthy Camp у Карпатах.

У 2018-2019 роках програма охопила понад 500 закладів загальної середньої освіти, більш ніж 103 тисячі школярів по всій країні. Надихнувшись результатами програми, ми прагнемо створити  спільноту освітян з різних регіонів України, щоб популяризувати здоровий спосіб життя та мотивувати ще більше навчальних закладів, вчителів впроваджувати власні ініціативи зі здорового способу життя.

Якщо ви:

• працюєте в обласному управлінні освіти та науки;
  • опікуєтеся ініціативами чи програмами, пов’язаними з популяризацією здорового способу життя;
  • хочете дізнатись про цікаві формати, здобути нові знання  зі ЗСЖ та поширювати їх;
  • маєте бажання бути наставником (-цею) для шкіл вашого регіону;

долучайтесь до проекту!

Дати проведення: 26-31 липня 2019 року.

Місце проведення: база відпочинку  “Осоння. Карпати” (Львівська область, с. Ластівка).

На вас чекають:
1. актуальні знання з раціонального харчування, фізичної активності, здорового дизайну та сприятливого психологічного середовища;

2. насичена практична частина, нові формати активностей, які можна впроваджувати у навчальних закладах;

3. робота в командах та створення власних ідей для популяризації ЗСЖ.

4. особисте “перезавантаження”: йога та арт-терапія, мальовничі гори та вечірні багаття, спілкування зі спільнотою однодумців, які надихають;

Реєстрація триватиме до 20 червня.
Заповнити форму можна за посиланням

Організатори  повідомлять про результати відбору до 25 червня.

Витрати на проживання, харчування та роздаткові матеріали покриваються організаторами проекту.

Чекаємо на вас!

*Healthy Camp: транслітерація “хелсі кемп”, переклад з англійської — “здоровий табір”.

**Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»
Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги через грошові кошти та продукцію під час стихійних лих; і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати нашим місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов’язання компанії Mondelēz International щодо впливу на зростання у чотирьох ключових сферах, в яких компанія може найбільше впливати на людей та планету: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека.

Дізнатись більше про Mondelēz International Foundation та партнерів можна тут:
партнерство   www.mondelezinternational.com/impact/community-partnerships; англійською   https://bit.ly/2IIkqsR; інфографіка  https://bit.ly/2DPXkg9; відео  https://bit.ly/2Gf9gh3.

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org  PREVIOUSВизначено сорок фіналістів, які будуть змагатись за перемогу у Фіналі програми, 16 травня 2019NEXTЯк навчати школярів здорового способу життя? Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» випустила гайд для вчителів та батьків