Старт конкурсу “Здоровий сімейний рецепт”

11 листопада 2019 року розпочинається конкурс «Здоровий сімейний рецепт». Школярі мають змогу розробити власні рецепти корисного перекусу, відзняти про них відео та отримати призи. Взяти участь у конкурсі можуть усі учні та учениці українських закладів загальної середньої освіти, віком від 6 до 18 років.

«Ми хочемо щоб до конкурсу долучалися і батьки, адже від них залежить харчування дітей. І своїм прикладом вони можуть впливати на уподобання та раціон школярів. Також готування їжі разом – це важливий соціалізуючий процес, який розвиває креативність» – коментує Мар’яна Дроняк, координаторка Програми.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно бути учнем чи ученицею закладу загальної середньої освіти, розробити рецепт здорового ланчу, який можна брати до школи, відзняти відеоролик та заповнити тут.
Положення конкурсу за посиланням.

Переможці конкурсу будуть оголошені 12 грудня 2019 року на сайті Програми у розділі «Новини» та на офіційній сторінці у Facebook. Призери будуть обрані у трьох вікових категоріях: учні 1-4 класів, 5-9 та 10-11 класів. Автори найкращих робіт отримають ланчбеги, щоб здорові ланчі завжди були під рукою.

1 Comment
  1. хочу прийняти участь

Leave a reply