Старт Конкурсу від Євгена Клопотенка в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Запрошуємо приєднатись до Конкурсу, який підвищить та поширить рівень культури здорового харчування у навчальних закладах. Школи зможуть експериментувати над звичними стравами та додати нового смакового та естетичного забарвлення харчуванню. А також особисто познайомитися із українським кулінарним експертом, шеф-кухарем, бізнесменом та телеведучим – Євгеном Клопотенко

Організатори Конкурсу – експертна організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Mondelez International Foundation та Євген Клопотенко.

Конкурс проводиться серед всіх закладів, що є учасниками програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» 2019-2020 та серед інших охочих закладів загальної середньої освіти.

Положення конкурсу за посиланням

• I етап. Підготовка до конкурсу (23 січня – 2 лютого 2020 року).

Включає ознайомлення учасників з умовами конкурсу та “Збірником рецептур страв” для шкіл Євгена Клопотенка: https://cutt.ly/Ye6cL9X. А також планування тестового меню, згідно якого в період реалізації конкурсу (3-14 лютого 2020 року) один-два дні на тиждень учні будуть харчуватися за новими рецептам від Євгена Клопотенка. В розробці меню беруть участь кухарі та працівники їдалень, вчителі та дирекція відповідальні за участь школи у програмі Healthy Schools, а також за бажання учні та батьки.

• II етап. Впровадження меню (3 – 14 лютого 2020 року).

Впровадження тестового меню, згідно якого один-два дні на тиждень учні будуть харчуватися у їдальні навчального закладу за новими рецептам від Євгена Клопотенка.

• III етап. Подання звіту (15 – 19 лютого 2020 року).

Включає заповнення учасниками форми звіту: https://cutt.ly/trnCr6c, відео та фото матеріали про зміну меню та впровадження його у навчальному закладі.

Оголошення Переможців Конкурсу відбудеться 3 березня 2020 року на сайті Програми у розділі ​«​Новини​» ​та на офіційній сторінці Програми у мережі Facebook.

Переможці нагороджуються спеціальними призами — візит у школу Євгена Клопотенка, а також надання матеріалів для інформаційного куточка здоров’я у навчальному закладі.

Контактна особа Організатора: Мар’яна Дроняк, healthy.schools.ua@gmail.com,

+38(093) 835 62 28.

Довідка про програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»