Старт конкурсу «Мій здоровий ланч*» в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

15 січня 2019 року розпочинається конкурс «Мій здоровий ланч». Школярі мають змогу розробити власні рецепти корисного перекусу, відзняти про них відео та отримати призи. Учасники — учні закладів освіти, які долучились до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Конкурс проводиться з метою популяризації раціонального харчування, а також заохочення учнів до приготування та вживання корисних перекусів під час перебування у школі.

Окрім сніданку, обіду та вечері, про якість яких можуть потурбуватись батьки або їдальня навчального закладу, є ще продукти, які учні споживають під час шкільних перерв. Часто це снеки, пакетовані соки з високим вмістом цукру, висококалорійна випічка тощо. Це завдає шкоди дитячому або підлітковому організму. Саме тому організатори вирішили зробити акцент саме на ланчах.

Цей конкурс дасть можливість школярам на основі знань про збалансоване харчування, які вони отримали під час програми, розробити рецепт корисного ланчу та презентувати його спільноті у вигляді відеоролика.

 «Ми прагнемо, щоб школярі проявили свій творчий потенціал та розробили рецепт смачного і корисного ланчу. Креативність також можна показати, відзнявши відеоролик про ідею рецепту, процес приготування страви чи її смакування. Раціональне харчування має асоціюватись із задоволенням, веселощами» – коментує Тетяна Козловська, координаторка Програми.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно бути учнем чи ученицею закладу загальної середньої освіти, що долучився до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», розробити рецепт здорового ланчу, який можна брати до школи, відзняти відеоролик та заповнити за посиланням  з 15 по 30 січня 2019 року.

Положення конкурсу  за посиланням.

Переможці конкурсу будуть оголошені 12 лютого 2019 року на сайті Програми ту розділі «Новини» та на офіційній сторінці у Facebook. Призери будуть обрані у трьох вікових категоріях: учні 1-4 класів, 5-9 та 10-11 класів. Автори найкращих робіт отримають ланчбеги та ланчбокси, щоб здорові ланчі завжди були під рукою.

Довідка про програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

*Ланч (анг. lunch) — прийом їжі опівдні; інше значення – упаковка з паперу, пластиковий бокс,  які містять перекус (фрукти, печиво, горіхи тощо).

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply