Результати Конкурсу від Євгена Клопотенка в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Дякуємо усім конкурсантам, які протягом останнього місяця працювали над підвищенням рівня культури здорового харчування у своїх навчальних закладах! Ми отримали звіти від 66 шкіл в яких навчається близько 30 тисяч дітей! Всі вони протягом періоду конкурсу спробували готувати у їдальнях страви Євгена Клопотенка.

Оцінка робіт проводилась за наступними критеріями: відповідність меню до рецептурника Євгена Клопотенка; якість та зміст відео, звіту та публікації про «День творчості» і залучення школярів до нього.

Роботи учасників оцінювали: команда Healthy Schools  та команда Євгена Клопотенка: Нове шкільне харчування I Cult Food

Ми готові оголосити переможця:

Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Вони провели найяскравіший «День творчості» і залучили до нього усіх учнів та зробили дуже якісне відео. Саме вони отримають спеціальні призи — візит у школу Євгена Клопотенка, а також надання матеріалів для інформаційного куточка здоров’я у навчальному закладі.

Ми також хочемо нагородити додатковим призом Ладижинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2. Вони отримають варення від Гастромайстерні «Confiture» за найкреативніший відеозвіт за версією Євгена Клопотенка. Для одного з відео вони навіть записали пісню! Його можна переглянути тут.

 

Ще раз дякуємо усім учасникам, які старались і впроваджували меню від Євгена Клопотенка. Не засмучуйтеся, ми вдячні Вам за участь і протягом тижня Ви отримаєте електронний сертифікат про участь у конкурсі на пошту, яку Ви вказали у реєстраційній формі.

А також команда «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» уже готує наступний конкурс, тому слідкуйте за новинами на сайті та на нашій фейсбук сторінці!

 

Довідка про програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply