Понад 200 спортсменів завітали до шкіл, щоб поговорити з учнями про здоровий спосіб життя

15-30 листопада у дев’ятнадцяти областях проходив конкурс «Запроси спортсмена у школу» в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Спортсмени зустрілись зі школярами, щоб розповісти про здоровий спосіб життя, різноманітні види спорту та власним прикладом надихнути школярів до фізичної активності.

Мета конкурсу – заохотити учнів займатись спортом і відповідально ставитися до свого здоров’я. Організатори вирішили зробити це через позитивні приклади і живе спілкування з відомими спортсменами, олімпійцями.

У конкурсі взяли участь 187 шкіл, в яких навчаються понад 57 тис. учнів з 19 регіонів України. Разом навчальні заклади провели більш як 270 годин активностей. Це були інтерв’ю, майстер-класи, змагання, квести, флешмоби, ток-шоу. Було залучено 204 спортсмена, серед яких також — олімпійські чемпіони.

 «Дуже приємно, що діти підготувались до зустрічі. Вони показали, що на уроках фізкультури не байдикують, а працюють над своєю фізичною підготовкою. Також більшість з них займається спортом поза школою, тому ми сподіваємось, що змогли їх надихнути до нових перемог», – сказала Христина Опьола-Подгрушна, майстер спорту України, учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері.

До лідерів увійшли Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.№4 та Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52, а перемогу у конкурсі здобула Новороздільський НВК ім. В. Труша.

«Учні нашої школи самі запропонували чемпіонкам провести інтерактивний урок і дуже ретельно готувалися до нього. Вони вивчали історію олімпійського руху, дізналися багато фактів про різні види спорту, навіть розробили дизайн та власноруч розмалювали футболки, які подарували гостям», – прокоментувала вчителька Новороздільського НВК ім. В. Труша Лариса Чопак

Фіналісти будуть відзначені дипломами, а переможець матиме змогу обрати спортивний інвентар для свого навчального закладу на суму 8 тис. грн.

Попереду на учасників Програми чекають активності з популяризації раціонального харчування, а також сприятливої організації простору.

Місія Healthy Schools – сприяти здоровому способу життя серед дітей шкільного віку. Організатори проекту ставлять перед собою кілька завдань. По-перше, поширювати знання про здоровий спосіб життя, зокрема про його специфічні і маловідомі аспекти. По-друге, прищепити дітям звичку до раціонального харчування і активно-спортивного дозвілля.

Довідка

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» –  унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

 

Фонд Mondelēz International Foundation

 

**Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги через грошові кошти та продукцію під час стихійних лих; і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати нашим місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов’язання компанії Mondelēz International щодо впливу на зростання у чотирьох ключових сферах, в яких компанія може найбільше впливати на людей та планету: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека.

 

Дізнатись більше про Mondelēz International Foundation та партнерів можна тут:
партнерство   www.mondelezinternational.com/impact/community-partnerships;

англійською   https://bit.ly/2IIkqsR;

інфографіка https://bit.ly/2DPXkg9;

відео https://bit.ly/2Gf9gh3.

 

 

Центр «Розвиток КСВ»

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Центр має великий досвід співпраці зі школами та закладами вищої освіти України. Детальніше: www.csr-ukraine.org

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply