Підсумки тендеру на закупівлю STEM-обладнання для шкіл-переможців проєкту

ГО «Центр “Розвиток КСВ» оголошує підсумки тендеру на закупівлю STEM-обладнання для шкіл-переможців проєкту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”.

Рішення тендерної комісії постановило:

  1. Отримані пропозиції від компаній ТОВ “БІ-ПРО.ЮА” та  ТОВ “ДІКСІ-ЦЕНТР” в рамках оголошено тендеру:

– не охоплюють всі запитувані найменування товарів;

– не відповідають вимогам тендеру;

– пропонують вищу вартість, ніж ринкова.

  1. Прийнято пропозицію від ТОВ “Інноваційні освітні рішення” по одиниці товару: «Комплект для 3D друку у складі: 3D принтер, витратні матеріали (пластик) – 6 кольорів (чорний, білий, червоний, синій, жовтий, зелений) х 1.8 кг»
  1. Прийнято рішення категорії товару розбити на окремі одиниці товару і перейти до закупівель шляхом оцінки комерційних пропозицій.

Про програму:

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Програма передбачає 30 тижнів активного впровадження змін школами-учасниками у сфері здоров’я. Протягом цього часу школи беруть участь у конкурсах, проводять активності, змагання та навчання дітей про здоровий спосіб життя та звітують про свої успіхи. У підсумку 50 найкращих шкіл, представляють свої проєкти у Великому Фіналі Програми. STEM-обладнання призначене в якості подарунку для 5 шкіл-переможців Програми у 2019-20 році, які показали найкращі результати та були обрані журі.

Проєкт “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”реалізується за підтримки Mondelēz International Foundation

Контактна інформація: td@csr-ukraine.org,  044 292 02 48

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply