Підсумки конкурсу з профілактики психічного здоров’я школярів

Ми отримали більше 250-ти заявок🔥 на конкурс уроку з профілактики психічного здоров’я і відверто не очікували такої активності😱!  Тепер, коли усі роботи перевірені нашим журі на чолі з Анною Метельською, ми готові оголосити переможців та поділитися коментарями Анни, чому саме ці уроки стали найкращими!

🥇Солодова Марія Василівна – тема уроку повністю відповідає напрямку роботи з психічним здоров’ям. Цікаві вправи, активне залучення дітей, використання рефлексії. Чудово!
🥈Семіжонова Тетяна Георгіївна – чудове презентаційне супроводження уроку, теоретична частина. Лише хотілося б більшого залучення дітей у першій частині, щоб розбавити з теорією. Але загалом супер!
🥉Мельник Наталя Сергіївна – для 1 класу дуже зрозуміле пояснення емоцій і емоційного здоров’я. Урок вчить прийняттю всіх емоцій, які є у нашому житті. Усі вправи зрозумілі та цікаві, відповідні віку дітей. Так тримати!

Також ми вирішили створити ще одну номінацію, і подарувати ще один подарунок, адже отримали досить багато заявок саме від шкільних психологів. Серед них ми також раді оголосити переможця:
🏆Лисак Наталія Володимирівна – повне розкриття теми, цікаві вправи на залучення дітей, влучно підібрані матеріали. Клас!

🚩Як ми і обіцяли, ділимося з Вами матеріалами переможців, які Ви також можете використовувати на своїх уроках!

Знайти матеріали можна за посиланням: https://cutt.ly/FtN39kY

Всі переможці отримають колонку для ефективнішого і зручнішого проведення їх уроків. З переможцями організатори зв’яжуться протягом тижня, тому перевірте свої електронні скриньки!✨

Дякуємо усім, хто взяв участь, ви велечезні молодці! Сподіваємось, що карантин закінчиться якомога швидше і усі ваші уроки будуть проведено❤️

 

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply