НАШІ АКТИВНОСТІ

Спільнота «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»
надзвичайно активна і реалізує сотні креативних ідей із залученням діток до
здорового способу життя у свої закладах.

За час пілотного проекту було започатковано шкільні секції з рукопашного бою , проведено інтерактивні ігри на свіжому повітрі, танцювальні перерви, ранкові руханки на шкільному подвір’ї,  проведені дітьми та батьками, педагогами та директорами, організовані «Дні здоров’я» із випробуваннями у

Writers like to use information, particularly amounts. Their primary method of using numbers is in their essay. Most of us know that they play a role in composing an essay and how numbers writing help work, but just as a lot of us are unaware of how they are used in an essay or how they could impact the conclusion of the essay. As a writer, you should not abandon this aspect of composing out. It may make all of the difference between one that will leave your readers frustrated and a suitable essay and with minimal interest in everything you have to say.

скейтбордингу, чирлідингу, футболі, волейболі, баскетболі.

Реалізовано весняний табір «Healthy way» з волонтерами з США. Популярними стали естафети спортивного способу життя у родинах школярів, спортивні змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Відкрите тренування від призера турнірів Української Федерації Карате – Тищенко Ярослава, зустрічі із спортсменами параолімційцями.

А ще, вібулись фестивалі здорового способу життя “Ми вибираємо здоров’я та радість!”, “Здоровим будеш – все здобудеш!”, Введенский -фест 2018  «Традиції. Емоції. Життя.», танців країн Європейського союзу.

Оден день учні однієї зі шкіл провели без смартфонів та планшетів у школі  в рамках ініційованого вчителями міні-проекту «Територія без ґаджетів».

Вже традиційними стали «Днів фруктів» у більшості шкіл-учасників. В одній школі протягом тижня школярами було спожито понад 400 яблук, 350 бананів, 350 апельсинів та 300 ківі.

Школи готували ланч-бокси зі здоровою їжею “Lunch Boxes in school” на свіжому повітрі. Проводили зустрічі з експертами щодо раціону харчування (представниками «Amway», кореспонденткою 1+1 Іриною Гулей, лікарями, студентами-медиками, волонтерами Червоного Хреста). Для школярів початкової ланки наші учасники вигадали казку про Країну фруктів та користь їх вживання для дітей, а потім, за допомогою технології “lepbook”, створили мандрівку до вітамінного світу.