КОНТАКТИ

https://www.facebook.com/HealthySchools.UA – головний “голос” програми, наш основний майданчик для спілкування з вами. Обов’язково підписуйтесь, адже там ви зможете дізнаватися всю основну інформацію, читати корисні матеріали, дивитись відео-лекції та багато іншого! А головне – саме туди ви можете писати свої питання!

https://www.facebook.com/groups/hs.ukr – затишна платформа для вашого спілкування з іншими учасниками. Там ви можете розповідати про свої успіхи, ділитися фото, та надихатися активностями інших членів спільноти здорових шкіл! А також, саме там ми публікуємо завдання та оцінки – тому мерщій приєднуйтесь!

https://www.instagram.com/healthy_schools_ua/ – цей майданчик ми створили спеціально для школярів. Там ми розповідаємо про здоров’я простою мовою, спілкуємося з учнями, влаштовуємо розіграші подарунків, флешмоби, прямі ефіри та багато іншого! Тож обов’язково порадьте вашим учням підписатися – там дуже цікаво!

https://t.me/healthy_schools – канал для батьків, де експерти програми діляться корисними матеріалами та порадами щодо підтримки здоров’я дітей. Тільки перевірена інформація у стислому та зручному форматі! Тому сміливо діліться цим посиланням з батьками ваших учнів!