Конкурс для вчителів на найкращий урок з профілактики психічного здоров’я учнів

Важливою частиною здорової школи є психо-емоційне середовище у якому відбувається навчання. Стрес у школі можуть відчувати, як вчителі так і учні. Тому важливо знаходити час на перезавантаження. Саме для цього ми влаштовуємо конкурс на найкращий урок з профілактики психічного здоров’я учнів від Анни Метельської. 

Дорогі вчителі, запрошуємо Вас приєднатися до конкурсу серед вчителів на найкращий розроблений урок про профілактику психічного здоров’я учнів. 

Мета конкурсу: знайти нові ідеї та додати більше активностей у школі, де учні можуть відпочити, знизити рівень напруги, та відчути, що школа – це безпечний та здоровий простір де їх поважають

Активності уроку повинні бути прості у виконанні: медитація, арт-терапія, рефлексія-обговорення, ігри на тему ментального здоров’я, волонтерство. На уроці ви можете розкрити теми: самоусвідомлення, релаксації, стресостійкості та емоційної грамотності. 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі:

  1. Протягом 12-31 березня 2020 року поділіться із нами розробленим уроком, який допоможе покращити психічне здоров’я та середовище серед учнів. Урок, що ви опишете повинен тривати до 45 хвилин, містити, як теоретичне засвоєння знань про психічне здоров’я так і активності, які легко проводити дітям у школі. 
  2. Поділіться планом уроку заповнивши форму: https://cutt.ly/Pta4Z4H 

Нагадуємо, що не потрібно проводити урок зараз, адже ми знаємо, що у школах карантини, конкурс полягає у теоретичній розробці уроків, які згодом можна буде використовувати у школі!

Оцінюванням конкурсних уроків займатиметься експертка із психічного здоров’я Анна Метельська. Вона обере 3 уроки, які на її думку будуть найефективнішими для покращення психо-емоційного середовища у школі. 

Найкращі роботи ми опублікуємо на сайті Healthy Schools, а також переможці отримають компактні колонки, аби музики в їхніх класах було ще більше!

Оголошення переможців відбудеться на сторінці  Healthy Schools у фейсбуці до 15 квітня 2020 року!

Повторно ознайомитися із вебінаром Анни Метельської для Healthy Schools можна за посиланням:

Частина 1: https://cutt.ly/Wta8IP4

Частина 2: https://cutt.ly/vta8Y9G

З усіх питань звертайтеся до координаторки проєкту Healthy Schools:

Мар’яна Дроняк,

healthy.schools.ua@gmail.com

+38 093 835 6228

+38 044 292 02 48

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply