Дайджест другого тижня Фуд челенджу – «Готуємо разом»

398 шкіл подали звіти за другий тиждень челенджу!

Нас дуже потішила креативність, з якою ви підійшли до виконання завдань, а також різноманіття рецептів від учнів та їх сімей і, особливо, книги рецептів, які ви підготували в рамках завдань тижня!

Детальніше розглянемо головні події другого етапу Фуд челенджу:

  • Ганна розповіла про вплив харчування на імунітет дітей та назвала продукти, які сприяють формуванню імунітету, і ті, які пригнічують імунну відповідь. Крім того, вона відповіла на безліч питань, щодо вибору продуктів для дітей та їх впливу на організм.
  • В публікації на нашій сторінці у Фейсбуці розглянули переваги спільного сімейного харчування задля формування в дітей здорових харчових звичок, та навели перелік рекомендацій щодо того, як запровадити таку звичку у своїй сім’ї.
  • Стартував конкурс ідей публікацій для нашого Телеграм-каналу. Для участі потрібно: бути підписаними на канал, та в спеціальній гугл-формі поділитись своїми ідеями, а автори найцікавіших пропозицій отримають від нас подарунки.
  • Відбувся конкурс мемів (фотожартів) серед підписників нашої Інстаграм-сторінки, переможці цього конкурсу отримають унікальні брендовані пляшечки для води. Щоб долучитись до розіграшу, учасники створювали мем на тему здорового харчування, опублікувати його в своєму Інстаграмі.
  • Ми створили Viber-групу, щоб спростити учасникам навігацію, та миттєво надсилати сповіщення про всі головні події челенджу.
  • Опублікували альбом з апетитними стравами учасників та усміхненими учнями.
Спасибі всім вчителям, учням та батькам, які вже другий тиждень доводять, що здорове харчування – це смачно та просто!
Продовжуйте у тому ж ритмі, успіхів!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply