ГО Центр “Розвиток КСВ” оголошує тендер на закупівлю STEM-обладнання для шкіл-переможців проєкту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”. Термін подачі продовжено до 20.08

ГО «Центр “Розвиток КСВ» оголошує тендер на закупівлю STEM-обладнання для шкіл-переможців проєкту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”. Термін подання тендерних пропозицій продовжено до 20 серпня 2020 року!

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. 

Програма передбачає 30 тижнів активного впровадження змін школами-учасниками у сфері здоров’я. Протягом цього часу школи беруть участь у конкурсах, проводять активності, змагання та навчання дітей про здоровий спосіб життя та звітують про свої успіхи. У підсумку 50 найкращих шкіл, представляють свої проєкти у Великому Фіналі Програми. STEM-обладнання призначене в якості подарунку для 5 шкіл-переможців Програми у 2019-20 році, які показали найкращі результати та були обрані журі.

Проєкт “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”реалізується за підтримки Mondelēz International Foundation

Очікуваний термін надання послуг:  липень-вересень 2020 року.

Перелік СТЕМ-обладнання для шкіл можна знайти за посиланням

ВАЖЛИВО: Очікується  окрема заявка на кожну з категорій.

Якщо Ви готові запропонувати альтернативне обладнання, ми готові ознайомитися з аналогами.

Умови участі у тендері:

  1. Учасником тендеру може бути юридична особа зареєстрована в Україні.
  2. Виконавець, який має намір взяти участь у тендері, повинен надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Тендер на закупівлю STEM-обладнання для шкіл-переможців проєкту Healthy Schools», а також прикріпити наступні документи:

1) Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків);

2) Інформацію щодо вартості відповідних товарів та часу виконання замовлення у формі тендерної пропозиції;

3) Контактні дані.

 

Документи надсилати на e-mail: ai@csr-ukraine.org

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – до 20 серпня 2020 року (18:00).

Результати розгляду тендерних пропозицій стануть відомі не пізніше 19 серпня 2020 року.

Контактна інформація: ai@csr-ukraine.org,  044 292 02 48

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply