До 15 листопада школи з різних регіонів можуть зареєструватися на челендж “Фізична культура” у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти на челендж “Фізична культура” (Спорт челендж) у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”.

Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

В цьому році ми оновили формат, оскільки ми дуже хочемо нагородити більше шкіл. Саме тому тепер навчальний рік складається із 3 челенджів, перший з яких – фізична активність. Сам челендж триватиме з 16 листопада до 16 грудня. Після нього на основі звітів шкіл буде обрано переможців. Таким чином, протягом року у Програмі буде 15 переможців.

Реєстрація закладів триває до 15 листопада. Старт Програми заплановано на 16 листопада 2020 року.

Найактивніші заклади-учасники проєкту отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій.

Наступні челенджі будуть присвячені раціональному харчуванню та здоровому дизайну і психічному здоров’ю. Завдання програми – залучити якомога більше людей, не лише вчителів та школярів, а й зірок, волонтерів, амбасадорів і зробити все, щоб рух за здоровий спосіб життя серед учнів набув національних масштабів.

Для участі у першому челенджі потрібно:

  • Ознайомитись із Умовами та правилами участі у Програмі на сайті healthy-schools.org.ua;
  • заповнити заявку на сайті healthy-schools.org.ua;
  • розробити план «здорових» активностей;
  • щотижня звітувати.
Наприкінці челенджу буде організовано презентацію здійснених активностей, де визначатимемо переможців. За результатами реалізації міні-проєктів найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму  90 000 гривень.

Контакти: (044) 292 02 48, ai@csr-ukraine.org

_______

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 800 школах, залучивши 250000 дітей по всій Україні протягом трьох років.

Фонд Mondelēz International Foundation

****Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги під час стихійних лих (фінанси або продукція); і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов’язання компанії Mondelēz International щодо розвитку у чотирьох сферах: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека. Дізнатись більше про Mondelēz International Foundation та партнерів можна тут: www.mondelezinternational.com/impact/community-partnerships

Центр «Розвиток КСВ»

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply