Дайджест четвертого тижня Фуд челенджу – «Фуд креатив»

308 шкіл подали свої звіти за четвертий тиждень!

Хоч це й останній тиждень у нашому Фуд челенджі, але він точно запам’ятається надовго, адже вам вдалось застосувати увесь креатив та енергію своєї шкільної спільноти на повну. Переглядати публікації з ваших заходів було величезним задоволенням!

Згадаймо все найцікавіше, що сталося за цей час:

  • 20 травня відбулась лекція Катерини Андреєвої – підприємиці, кулінара, співавторки книги “Зробимо це швидко”. Катерина розповіла про основні принципи здорового підходу до харчування дітей, про те, як впроваджувати здорові харчові звички в дітей і на що при цьому звертати увагу.
  • Розповіли про можливість отримати додаткові бали – створити фінальне відео про участь вашої школи у челенджі. За відео можете отримати до 15 додаткових балів, а дедлайн його подання – 27 травня (четвер) 23.59.
  • Анонсували лекцію Ірини Левченко – коуча зі здорового харчування, спеціалістки зі зниження ваги та експертки нашого Telegram-каналу “Healthy schools: для здорових дітей”. В середу, 26 травня, на нашій сторінці Ірина розповіла про зайву вагу в дітей та безпечні способи її зниження.
Спасибі вам за ще один чудовий тиждень!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply