Cтарт конкурсу «Healthy Schools»: можливість для шкіл Київської та Сумської областей виграти гранти на загальну суму 10 000$

Якщо ви прагнете допомогти учням вести здоровий спосіб життя та свідомо ставитись до власного здоров’я, тоді запрошуємо ваш заклад зареєструватися до участі у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» до 22 квітня 2018 року.

Центр «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelēz International Foundation проводять пілотний етап унікальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» серед шкіл Києва,  Київської і Сумської областей. Інформаційний партнер – Інститут модернізації змісту освіти.

В рамках програми заклади:

  • розроблять план активностей (міні-проектів) на тему здоров’я (здорове харчування, фізична активність і дизайн закладів) і впровадять їх;
  • стануть частиною спільноти Healthy Schools
  • отримають визнання та цінні призи за активність.

А головне, і це мета Програми – надихнуть дітей та їх батьків свідомо ставитись до власного здоров’я. Зареєстровані заклади протягом квітня-червня 2018 зможуть позмагатися у реалізації власних міні-проектів на тему здоров’я, щоб спільно популяризувати здоровий спосіб життя.

За результатами реалізації міні-проектів трьом найактивнішим закладам освіти буде присуджено гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій на загальну суму 10 000 USD (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics): 1 місце – 5000 USD, 2 місце – 3500 USD, 3 місце – 1500 USD.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 22 квітня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/U2LSR5

Обов’язково ознайомтесь з Правилами Програми на сайті www.csr-ukraine.org

Контакти:  td@csr-ukraine.org,  044 292 02 48, Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ»

—–

Про програму:

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна програма, що має на меті протягом наступних трьох років сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні. В рамках Програми розроблено рекомендації для шкіл щодо реалізації активностей для покращення фізичного здоров’я, харчування дітей та дизайну шкіл, а протягом квітня-червня буде створюватись спільнота активних та відповідальних закладів заради здорових та радісних дітей. Приєднуйтесь!

Програма була ініційована та розроблена за підтримки Mondelēz International Foundation. Програми Фонду з підтримки здорового способу життя впроваджені у 10 країнах світу та мають на меті спільно залучити близько 365 000 дітей та їх сімей протягом наступних трьох років.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply