004. БАЛАКЛІЙСЬКИЙ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

008. Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

009. Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області

010. Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

011. Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів 15 Добропільської міської ради Донецької області

012. Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинівського району

013. Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білокуракинської селищної ради

014-2. Богодухівський ліцей №2

014. Бірківський навчально-виховний комплекc «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

015. Бородянський академічний ліцей

017. Брацлавська спеціалізована школа I – III ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради

018. Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

019. Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області

020. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

021. Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів” №4

022. Васильківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”№4

023. Введенський НВК Чугуївської районної ради Харківської області

025. Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиської селищної ради

026. Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня

027. Верховинський ліцей № 1

028. Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради

029. Вишняківська загальноосвітня філія КЗ”Карлівське НВО”

030. Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

031. Відокремлений підрозділ Василівська гімназія-філія закладу загальної середньої освіти “Солонянська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів”(опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

033. Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області

034. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

035. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст№5 Вознесенської міської ради

036. Володимирецький районний колегіум

037. Воронівська ЗОШ І-ІІІступенів

038. В’язівський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області

039. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

041. Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

042. Гвардійський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”

043. ГІЛЬЧАНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

044. Гімназія – інтернат №13 м.Києва

045. Гімназія №2 м.Хмельницького

046. Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

047. Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області

050. Гошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області

051. Гришинська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Покровської  районної ради Донецької області

054. Джуринський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст.

056. Добропільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради

058. Дружненська ЗОШ І-ІІ ступенів

059. Дубенська ЗОШ I-III ступенів №6

060. Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3

061. Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради

063. Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім.М.Очерета

064. Жовківська ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів міста Жовква Львівської області

065. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

066. Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільська обл.

002. Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обуховської міської ради Київської області

004. БАЛАКЛІЙСЬКИЙ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – …”

006.Бердянська ЗОШ №2

008. Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

010. Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

011. Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів 15 Добропільської міської ради Донецької області

012. Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинівського району

013. Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білокуракинської селищної ради

014-2. Богодухівський ліцей №2

014. Бірківський навчально-виховний комплекc «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів…”

015. Бородянський академічний ліцей

017. Брацлавська спеціалізована школа I – III ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради

018. Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

019. Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області

020. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

021. Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів” №4

022. Васильківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”№4

023. Введенський НВК Чугуївської районної ради Харківської області

025. Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиської селищної ради

026. Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня

028. Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради

029. Вишняківська загальноосвітня філія КЗ”Карлівське НВО”

030. Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

031. Відокремлений підрозділ Василівська гімназія-філія закладу “Солонянська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів”

033. Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області

034. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

035. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст№5 Вознесенської міської ради

036. Володимирецький районний колегіум

037. Воронівська ЗОШ І-ІІІступенів

038. В’язівський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області

039. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

041. Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

042. Гвардійський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”

043. ГІЛЬЧАНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

044. Гімназія – інтернат №13 м.Києва

045. Гімназія №2 м.Хмельницького

046. Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

047. Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області

050. Гошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області

052. Давидівський опорний ЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка Давидівської сільської ради

054. Джуринський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст.

056. Добропільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4…”

057. Доманівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

058. Дружненська ЗОШ І-ІІ ступенів

059. Дубенська ЗОШ I-III ступенів №6

060. Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3

061. Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради

063. Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім.М.Очерета

065. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія”

066. Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільська обл.

004. БАЛАКЛІЙСЬКИЙ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

006. Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бердянської міської ради Запорізької області

008. Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

010. Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

011. Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів 15 Добропільської міської ради Донецької області

012. Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинівського району

013. Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білокуракинської селищної ради

014-2. Богодухівський ліцей №2

014. Бірківський навчально-виховний комплекc «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

015. Бородянський академічний ліцей

017. Брацлавська спеціалізована школа I – III ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради

018. Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

019. Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області

020. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

021. Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів” №4

022. Васильківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”№4

023. Введенський НВК Чугуївської районної ради Харківської області

025. Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиської селищної ради

026. Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня

028. Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради

029. Вишняківська загальноосвітня філія КЗ”Карлівське НВО”

030. Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

031. Відокремлений підрозділ Василівська гімназія-філія закладу загальної середньої освіти “Солонянська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів”(опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

033. Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області

034. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

035. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст№5 Вознесенської міської ради

037. Воронівська ЗОШ І-ІІІступенів

038. В’язівський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області

039. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

040. Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

042. Гвардійський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”

043. ГІЛЬЧАНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

044. Гімназія – інтернат №13 м.Києва

045. Гімназія №2 м.Хмельницького

046. Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

047. Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області

052. Давидівський опорний ЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Львівського району Львівської області

054. Джуринський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст.

056. Добропільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради

057. Доманівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

058. Дружненська ЗОШ І-ІІ ступенів

059. Дубенська ЗОШ I-III ступенів №6

060. Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3

061. Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради

063. Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім.М.Очерета

065. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

066. Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільська обл.

068. Запорізька гімназія 17 Запорізької міської ради Запорізької області

069. Запорізька гімназія 45 Запорізької міської ради міста Запоріжжя

070. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради Запорізької області

004. БАЛАКЛІЙСЬКИЙ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

006. Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бердянської міської ради Запорізької області

008. Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

011. Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів 15 Добропільської міської ради Донецької області

012. Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинівського району

013. Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білокуракинської селищної ради

014-2. Богодухівський ліцей №2

014. Бірківський навчально-виховний комплекc «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

015. Бородянський академічний ліцей

017. Брацлавська спеціалізована школа I – III ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради

018. Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

019. Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області

020. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

021. Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів” №4

022. Васильківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”№4

023. Введенський НВК Чугуївської районної ради Харківської області

025. Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиської селищної ради

026. Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня

028. Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради

029. Вишняківська загальноосвітня філія КЗ”Карлівське НВО”

031. Відокремлений підрозділ Василівська гімназія-філія закладу загальної середньої освіти “Солонянська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів”(опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

033. Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області

034. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

035. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст№5 Вознесенської міської ради

037. Воронівська ЗОШ І-ІІІступенів

038. В’язівський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області

039. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

040. Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

042. Гвардійський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”

043. ГІЛЬЧАНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

044. Гімназія – інтернат №13 м.Києва

045. Гімназія №2 м.Хмельницького

046. Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

047. Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області

052. Давидівський опорний ЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Львівського району Львівської області

054. Джуринський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст.

056. Добропільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради

057. Доманівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

058. Дружненська ЗОШ І-ІІ ступенів

059. Дубенська ЗОШ I-III ступенів №6

060. Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3

061. Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради

063. Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім.М.Очерета

065. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

066. Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільська обл.

068. Запорізька гімназія 17 Запорізької міської ради Запорізької області

069. Запорізька гімназія 45 Запорізької міської ради міста Запоріжжя

070. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради Запорізької області

071. Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №95 Запорізької міської ради Запорізької області

072. Запорізька ЗОШ I-III ступенів №97 Запорізької міської ради Запорізької області

004. БАЛАКЛІЙСЬКИЙ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

008. Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

012. Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинівського району

013. Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білокуракинської селищної ради

014-2. Богодухівський ліцей №2

015. Бородянський академічний ліцей

017. Брацлавська спеціалізована школа I – III ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради

019. Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області

020. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

022. Васильківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”№4

025. Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиської селищної ради

026. Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня

028. Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради

029. Вишняківська загальноосвітня філія КЗ”Карлівське НВО”

033. Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області

034. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

035. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст№5 Вознесенської міської ради

037. Воронівська ЗОШ І-ІІІступенів

038. В’язівський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області

039. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

040. Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

043. ГІЛЬЧАНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

045. Гімназія №2 м.Хмельницького

047. Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області

054. Джуринський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст.

057. Доманівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

058. Дружненська ЗОШ І-ІІ ступенів

059. Дубенська ЗОШ I-III ступенів №6

060. Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3

061. Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради

065. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

068. Запорізька гімназія 17 Запорізької міської ради Запорізької області

069. Запорізька гімназія 45 Запорізької міської ради міста Запоріжжя

070. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради Запорізької області

071. Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №95 Запорізької міської ради Запорізької області

072. Запорізька ЗОШ I-III ступенів №97 Запорізької міської ради Запорізької області

076. Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 84 Запорізької міської ради Запорізької області

081. Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100

082. Запорізький Академічний ліцей

087. ЗЗСО “Авангардівська гімназія” Авангардівської селищної ради

088. ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Аванградівської селищної ради

089. ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ОТГ м. Жмеринка

094. ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район

095. ЗОШ І-ІІІ ступенів № 36 ім. Я. Домбровського м. Житомира

099. ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради

101. ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Красноволя Маневицького району Волинської області

105. ЗСО “Солонянська гімназія”

111. Ізюмська ЗОШ №5

115. Кам`янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Хмельницької області

117. Кам’янський ЗСО І-ІІІ ступенів, Арцизької районної ради Одеської області