24 грудня відбувся онлайн-фінал Спорт Челенджу!

💻До відео-конференції приєдналися 30 фіналістів, аби нарешті познайомитись один з одним та поділитись своїм досвідом участі у програмі. Учасники розповідали про свої головні досягнення та позитивні зміни, що відбулися у їх шкільний спільноті за ці півтора місяці. Крім цього, вони демонстрували свої фінальні відео та обговорювали  плани щодо подальшого впровадження здорового способу життя у своїх школах та за їх межами. 

😍Любі фіналісти, дякуємо вам за цю неймовірно теплу та святкову зустріч! Ми та наші партнери Mondelez International були дійсно вражені вашими чудовими результатами, яких вам вдалось досягти за такий короткий проміжок часу! Ми пишаємось тим, що наші учасники – це настільки ідейні та мотивовані люди, які вже змінюють українську освіту на краще та надихають інших!
🎁Наприкінці фіналу було проведено голосування та обрано школу, яка отримала приз глядацьких симпатій! Тож, тепер ми готові оголосити повний список переможців Спорт Челенджу, яких буде нагороджено грантами на закупівлю обладнання для STEM лабораторій:
🏅1 місце – Шепетівський НВК №1! Наші абсолютні рекордсмени за кількістю балів, учасники із неймовірно драйвовими активностями та супер-активним учнівським самоврядуванням!
🏅2 місце – Шосткинська спеціалізована школа №13! Учасники, що кожного тижня вражали нас нереальною кількістю активностей за своїми крутими ідеями, а також величезною енергійністю усього педагогічного складу!
🏅3 місце – Бериславський опорний заклад! Справжні генератори креативних ідей, та дійсно натхненна спортом спільнота!
🏋Приз сільської школи – КЗ Березівської сільської ради “Первомайський НВК”! Ці учасники наполегливо йшли до перемоги із самого початку існування програми, та вибороли її завдяки своїй активності, вмотивованості та значним досягненням!
🏋Приз глядацьких симпатій – Харківська ЗОШ №28! Школа, що підкорила серця наших фіналістів своїм оригінальним підходом до завдань, веселими танцювальними заходами та величезною працелюбністю! 

🌟Ми неймовірно вдячні нашим фіналістам та всім учасникам, які змогли активувати свою творчість та натхнення у ці нелегкі часи! Ви всі – супер молодці!! Пишаємося вами, та чекаємо на наступних челенджах!!
P.S. Вже у січні всі навчальні заклади, що були з нами протягом 4 тижнів Спорт Челенджу, отримають на пошту почесні сертифікати про участь у програмі! Веселих вам свят, та будьте healthy!! 💕

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply