Реєстраційна форма для друзів програми "Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів"

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» шукає помічників, які стануть амбасадорами здорових активностей в українських школах. Програма проводиться на всій території України, окрім територій ООС та тимчасово окупованих територій АР Крим.

Що потрібно робити?

v-icon

Бути радниками для шкіл, ділитись ідеями здорових активностей, допомагати експертизою в реалізацї ідей;

v-icon

Проводити інтерактивні опитування школярів, щоб визначити, чи набули школярі здорових звичок, як змінився їх раціон, розпорядок дня за час проекту;

v-icon

Моніторити навчальні заклади на предмет реалізації Програми, оцінювати якість проведених активностей.

Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю, щонайменше на цей навчальний рік.
Для друзів Програми ми плануємо проводити начальні сесії. Робота розпочнеться з кінця жовтня 2018 року і триватиме до Фіналу Програми в квітні 2019.

Якщо Ви хочете долучитись до нашої команди, заповнюйте заявку нижче.

З усіх питань Ви можете звертатись до менеджерки Програми:
Тетяна Козловська
healthy.schools.ua@gmail.com