Стати партнером

Програми Mondelēz International Foundation з підтримки здорового способу життя впроваджуються у 10 країнах світу та мають на меті спільно залучити близько 365 000 дітей та їх сімей протягом наступних трьох років.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» вже охопила Київську і Сумську область, де отримала підтримку від навчальних закладів, школярів та їх батьків. У цьому навчальному році учасниками програми стануть майже 500 шкіл з усієї України. Ми співпрацюємо з громадськими об’єднаннями, бізнесом, державними структурами, а також муніципалітетами

Тільки спільними зусиллями можна досягти вагомих змін, тому будемо раді партнерству. Для отримання додаткової інформації про умови партнерства звертайтесь:

Тетяна Козловська,
Центр “Розвиток КСВ”