Корисні матеріали

Скарбничка активностей для вчителів, батьків та учнів в умовах карантину

Тут Ви знайдете найкращі ідеї практик для профілактики психічного здоров'я від вчителів. Вибирайте ідею, втілюйте зі своєю школою, публікуйте та позначайте нас: @HealthySchools.UA

Кращі уроки Healthy Schools з профілактики психічного здоров'я учнів

Тут Ви знайдете авторські роботи переможців конкурсу на найкращі практики профілактики психічного здоров'я школярів. Матеріал включає 4 розроблені уроки, які Ви можете викориcтовувати у своїй школі.

Гайд зі здорового способу життя

Публікація містить інформацію про ініціативи у сфері здорового способу життя, поради вчителям, батькам та учням щодо формування здорових звичок, а також матеріали, які призначені для використання у шкільних приміщеннях.

Загадки про продукти здорового харчування ( школа №309, м. Київ)

Цікаві загадки про продукти здорового харчування допоможуть розвинути та перевірити кмітливість учнів.

Чи правильно ви харчуєтесь? (тест, школа №309, м. Київ)

Цей тест допоможе зрозуміти, чи правильно ви харчуєтесь. Матеріали можуть бути використані в навчальних цілях під час шкільних занять.

Символіка Програми

Ви можете використовувати файли нижче для створення ваших листівок, афіш, сертифікатів, презентацій чи будь-яких інших матеріалів, які ви створюватимете за час активностей Програми

Розмальовка для дітей

Матеріал буде цікавим для учнів молодших класів. Рекомендуємо пояснювати школярам, чому той чи інший продукт варто вживати більше або менше.

Корисні поради для батьків

Ми закликаємо батьків продемонструвати школярам приклад дотримання принципів здорового способу життя. Тому беріть на озброєння ці поради і будьте здоровими.

Поради для навчальних закладів

Ми зібрали для вас рекомендації, щодо того, які активності можна впроваджувати у ваших навчальних закладах, щоб зробити діток здоровішими. Віримо у те, що ви також створите креативні проекти, які надихатимуть інші школи.