Корисні матеріали

Розмальовка для дітей

Матеріал буде цікавим для учнів молодших класів. Рекомендуємо пояснювати школярам, чому той чи інший продукт варто вживати більше або менше.

Корисні поради для батьків

Ми закликаємо батьків продемонструвати школярам приклад дотримання принципів здорового способу життя. Тому беріть на озброєння ці поради і будьте здоровими.

Поради для навчальних закладів

Ми зібрали для вас рекомендації, щодо того, які активності можна впроваджувати у ваших навчальних закладах, щоб зробити діток здоровішими. Віримо у те, що ви також створите креативні проекти, які надихатимуть інші школи.

Анкетування школярів

Дорогі школи!
Рекомендуємо провести дане опитування на початку участі у Програмі та наприкінці, а отримані результати порівняти.
Анкетування дозволить вам продемонструвати реальний вплив проведених активностей на здоров’я учнів, що є одним із визначальних критеріїв при оцінці навчального закладу у фіналі Програми.